2. Uluslararası 3. Ulusal Doğum Sonu Bakım Kongresi - Kadin Sağlığı Hemşireliği Dernegi

2. Uluslararası 3. Ulusal Doğum Sonu Bakım Kongresi

Değerli katılımcılar;

Birincisi 2013 yılında İzmir’de, ikincisi 2016 yılında Antalya’da yapılan “Doğum Sonu Bakım” kongresinin üçüncüsünü 2019, Ekim ayında “Sevgi ve Hoşgörü” şehri olan Konya’da gerçekleştirmekten onur duyacağız.  

2. Uluslararası, 3. Ulusal Doğum Sonu Bakım Kongresi’nin ana teması “Sağlıklı Anne & Baba & Bebek : SAĞLIKLI AİLE” olarak belirlenmiştir. Bu alanda ulusal ve uluslararası bilim insanlarını sizlerle buluşturarak, multidisipliner bir yaklaşım ile güvenli doğum sonu uygulamalarını tartışarak anne-baba ve bebek sağlığının yükseltilmesine önemli katkılarda bulunmayı hedefliyoruz. 

Kadın hayatının önemli bir parçası olan doğum sonu dönemin fizyolojik, psikolojik ve sosyal özelliklerinin değerlendirilmesi, gereken müdahalelerin erken dönemde yapılabilmesi ve yenidoğan bakımını da içeren kongremizin sizlerle zenginleşmesini temenni ediyoruz.
Yeni bilimsel bilgi ve uygulamaları paylaşmak üzere sizleri; tarihin derinliklerinde birçok medeniyete beşiklik etmiş, geçmişin mirasını ve kültürel birikimini bugünle birleştirmiş, dünyanın “Mevlana” şehri olarak tanıdığı;
KONYA’ya davet ediyoruz.

“BİR MUM DİĞER MUMU TUTUŞTURMAKLA IŞIĞINDAN BİR ŞEY KAYBETMEZ”    
Hz. Mevlana

Bir mum da hep birlikte yakmak dileğiyle                                                                                    
Sevgi ve Saygılarımızla……

KONGRE BAŞKANI
Prof. Dr. Emel EGE

http://www.dogumsonubakimkongresi.org/

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git