3. Minimal İnvaziv Jinekolojik Cerrahi Kongresi

III. Minimal İnvaziv Jinekolojik Cerrahi Kongresi kapsamında 20 Şubat 2020 Perşembe (saat 09:00-13:00) günü Kadın Sağlığı Hemşireliği Derneği olarak Hemşirelik Programı düzenlenecektir. Katılım ücreti 100 tl’dir. Kayıtlar ve ödeme 20 Şubat günü kayıt masasında yapılacaktır

3. Minimal İnvaziv Jinekolojik Cerrahi Kongresi 19-22 Şubat 2020 tarihleri arasında İstanbul Wyndham Grand Otelinde gerçekleştirilecektir.

İkincisini 2019 yılı Şubat ayında sizlerin yoğun ilgisiyle gerçekleştirdiğimiz kongremizde, bu yıl da yine en temelden en ileri düzeye laparoskopik ve histeroskopik uygulamalar, fark yaratacak bir konsept ile, konusunda yetkin ulusal ve uluslararası konuşmacılar tarafından sunulacaktır. Bu amaca yönelik olarak kongre programı her beceri düzeyindeki meslektaşımızın günlük cerrahi pratiğini geliştirecek konular ve uygulamalardan oluşturulmuştur.

Kongre öncesinde teorik bilgilerin video sunumları, hayvan laboratuvarları ve canlı cerrahiler ile zenginleştirildiği kurslarda tüm konular derinlemesine işlenecektir ve meslektaşlarımızın pratik uygulama yapma ve canlı cerrahilerin seyretme ve asiste etme olanakları olacaktır. Bunların yanı sıra “kişiye özel sütür kursu” gerçekleştirilecektir.

Temel cerrahi anatomi bilgilerinin tazelenmesi amacı ile kongrenin üç gününde de canlı yayında kadavra disseksiyonu yapılacaktır. Ayrıca kongre süresince robotik/laparoskopik histerektomi, myomektomi ve derin endometriozis cerrahileri canlı yayınla kongre salonlarına aktarılacaktır.

Minimal İnvaziv Jinekoloji Derneği (MİJİD), Minimal İnvaziv Jinekolojik Onkoloji Derneği ve (MİJOD) Robotik Jinekolojik Cerrahi Derneği (RJCD) olarak, kongre öncesi kurslar ve özgün kongre içeriği ile katkı sunmayı amaçladığımız 3. Minimal İnvaziv Jinekolojik Cerrahi Kongresi’ne tüm meslektaşlarımızı davet ediyoruz. Jinekolojik endoskopi konusunda yapılan en kapsamlı kongrede buluşmak üzere.

Saygılarımızla,

Web sayfası: https://www.minimalinvazivjinekolojikcerrahi.org/

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git